Vi tilbyr


sirkel

/ / /

 Logo

Grafisk profil

Magasindesign

Trykksaker

triangel

/ / /

Kommunikasjon

PR & Markedsføring

Sosiale Medier

Profilering

kvadrat

/ / /

Webdesign

Nettbutikk

Videoproduksjon

Foto




Utvalgte kunder


jotun

fredriksborg-eiendom
norske-skog-halden

installatøren
stjernen-hockey-fredrikstad

fredrikstad-fotballklubb
equilife

sirkus-østfold

Starte et samarbeid?

Sammen kan vi skape noe unikt!

Om byrået



hjerte

Vi er østlandets yngste og mest ambisiøse kommunikasjonsmiljø

 Vi legger til rette for kommunikasjon som skaper resultater – både internt og eksternt – sammen med kunder fra hele landet.

Helt siden 2006 har vi hatt en sterk lidenskap for kreativ kommunikasjon, både internt i en organisajson og eksternt mot markedet. Utgivelsene av magasinene Båtens Verden og Equilife og samarbeid med en bred kundemasse – med både mindre, lokale butikker og store konsern, har gitt oss tyngde og erfaring til å levere helhetlige kommunikasjonsløsninger.



9 kreative hoder

som ønsker å jobbe med deg


Kristian

Kristian Høgh Gjellestad

Byråleder

+47 920 94 393  |  kristian@vbmedia.no


Jakob

Jakob Høgh Gjellestad

Webdesigner & leder Nye medier

+47 930 20 306  |  jakob@vbmedia.no


roy

Roy

Ryddehjelp
erik

Erik Sandersen

Prosjektleder

+47 909 77 793  |  erik@vbmedia.no


kristian1

Kristian Eriksen

Art Director

+47 918 04 174  |  eriksen@vbmedia.no


bjørn

Bjørn Andreassen

Mediekonsulent

+47 907 28 968  |  bjorn@vbmedia.no

vetle

Vetle Børresen

Daglig leder & rådgiver

+47 913 41 713  |  vetle@vbmedia.no


mathias

Mathias Pedersen

Art Director

+47 458 59 348  |  mathias@vbmedia.no


håkon

Håkon Grell

Seniorrådgiver

+47 997 13 598  |  hg@vbmedia.no




Ønsker du hjelp til å realisere prosjektene dine eller å sette i gang et for å markedsføre din bedrift eller virksomhet? Ta gjerne kontakt med oss for en uforpliktende prat.




Nygaardsgata 3, 1606 Fredrikstad (5. etg.)

post@vbmedia.no

+47 21 42 01 91




Vi hjelper deg

Fyll inn så tar vi raskt kontakt

Ditt navn

Din mail

Emne

Eventuell beskjed

Hvis du foretrekker å sende via email:  post@vbmedia.no